Rok szkolny 2015/2016
Sukcesy » Rok szkolny 2015/2016
Znak Jakości Szkoły 2016
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wielkopolskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2016".
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
- do finału zakwalifikował się:
Piotr Franczak kl. III E - finalista olimpiady
opiekun: D. Chwalisz
XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ
- do etapu centralnego zakwalifikowała się:
Daria Mroczkowska kl. I B
opiekun G. Budzianowska
XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ
- do etapu diecezjalnego zakwalifikowałi się:
Daria Mroczkowska kl. I B
Karolina Gołębiewska kl. II B
Tymoteusz Nowacki kl. II D
opiekun G. Budzianowska
SUPERMATEMATYK
- do finału zakwalifikował się
Bartłomiej Szymkowiak kl. 1A
opiekun: B. Sołtys
OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI
- do etapu okręgowego zakwalifikowały się:
Beata Skiba kl. IIIC
Zuzanna Wołowska kl. IIIC
opiekun N. Gera
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
- do etapu diecezjalnego zakwalifikowała się:
Daria Mroczkowska kl. I B
opiekun ks. T. Petrus
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
- do etapu okręgowego zakwalifikowali się:
Karina Skołożyńska kl. II E
Aleksandra Matkowska kl. III D
Piotr Franczak kl. III E
Karolina Muchel kl. III F
Honorata Wdowiak kl. III F
opiekun: D. Chwalisz i R. Pomarańska
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
- do etapu okręgowego zakwalifikowały się
Natalia Fołta kl. IIIF
Nikola Czaja kl. IIIF
opiekun Z. Syska
OLIMPIADA WIEDZY O III RP
- do etapu okręgowego zakwalifikowali się
Łukasz Zborowski kl. IIIF
Karol Jakimczyk kl. IIIF
opiekun Z. Syska
OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
- do etapu okręgowego zakwalifikowali się
Joanna Olszewska kl. IIF
Piotr Kowalski kl. IIIE
Łukasz Zborowski kl. IIIF
Wojciech Zabrzeski IIE
opiekun Z. Syska
42. OLIMPIADA HISTORYCZNA
- do II etapu zakwalifikowali się
Bartosz Hyłek kl. IIE
Tymoteusz Nowacki kl. IID
Gracjan Borysiewicz kl. IIIE
opiekun M. Janus-Greszczuk
- do etapu okręgowego zakwalifikowali się
Joanna Olszewska kl. IIF
Bartosz Hyłek kl. IIE
Tymoteusz Nowacki kl. IID
Łukasz Zborowski kl. IIIF
Gracjan Borysiewicz kl. IIIE
opiekun M. Janus-Greszczuk
SPORT:
Tenis stołowy -
- III miejsce w finaje wojewódzkim
Michał Kostecki kl. II A i Szymon Wieromiejczyk kl. III B
Sumo -
Aleksandra Nowak kl. I D :
III miejsce w Mistrzostwach Europy oraz I miejsce w Mistrzostwach Polski
Szkolna Liga Strzelecka -
Mikołaj Żak kl. II F - I miejsce
Mistrzostwa Uczniów Szkół Gorzowa w Skokach
Dominika Chmielenko kl. II F - I miejsce
Viktor Zoborny kl. I E
- udział w turniejach krajowych i międzynarodowych w zapasach.