Rok szkolny 2012/2013
Sukcesy » Rok szkolny 2012/2013
OLIMPIADA HISTORYCZNA
- laureatka - 6 miejsce Alicja Flis kl. IIIE
- finalistka Agata Malinowska kl.IIF
opiekun M. Janus-Greszczuk
XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ
- finał ogólnopolski
Łukasz Nowak kl. IIA
opiekun G. Budzianowska
SUPERMATEMATYK
- eliminacje wojewódzkie
Arnold Abragimowicz kl. ID
Daniel Janowski kl. IIA
Maciej Zosiuk kl. IIA
opiekun B. Sołtys
OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ
- do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
Małgorzata Bekier kl. IIB
Hubert Leśniak kl. IIB
opiekun D. łabuda
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
- do etapu centralnego przeszła:
Paulina Mrowicka kl. IIIC (opiekun R. Pomarańska)
KONKURS „OJCZYZNA POLSZCZYZNA”
- Finalistka Paulina Mrowicka kl. IIIC – 9 miejsce w kraju
opiekun R. Pomarańska
XXXIX OLIMPIADA HISTORYCZNA
- do etapu centralnego zakwalifikowały się:
Alicja Flis kl. IIIE
Agata Malinowska kl. IIF
opiekun M. Janus-Greszczuk
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
- do etapu ustnego przeszła:
Paulina Mrowicka kl. IIIC (opiekun R. Pomarańska)
- do II etapu (pisemnego) przeszli:
Bartosz Kuliński kl. IIC (opiekun M. Biczkowska)
Paulina Mrowicka kl. IIIC (opiekun R. Pomarańska)
Joanna Krynicka kl. IIA (opiekun D. Chwalisz)
KONKURS RECYTATORSKI OKR i LKR
- I miejsce Oliwia Gondor kl. IIC
opiekun M. Biczkowska
OLIMPIADA WIEDZY O SOLIDARNOŚCI
- do etapu wojewódzkiego weszli:
Klaudia Orzechowska kl. IE
Karol Kozieł kl. IE
opiekun Z. Syska
OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU
- do eliminacji okręgowych przeszli:
Agata Pałasz kl. IB
Radosław Sterna kl. IC
opiekun D. Łabuda
OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
- do zawodów II stopnia zakwalifikowali się:
Adam Kufliński kl. IIF
Bartosz Kuliński kl. IIC
opiekun Z. Syska
SOWA MATEMATYCZNA
- do drugiego etapu przeszła drużyna z klasy IIIA:
Bartosz Widelski, Jakub Bartoszek, Radosław Kozak, Jakub Syryjski-Giro
opiekun A. Jaskowiak
SUPERMATEMATYK
- do półfinału zakwalifikowali się:
Maksymilian Kozłowski kl. IF
Arnold Abragimowicz kl. ID
Katarzyna Śmigielska IB
Marta Makuchowska kl. ID
Jacek Kłodziński kl. ID
Julia Kędziora kl. IB
Daniel Janowski kl. IIA
Maciej Zosiuk kl. IIA
Danuta Brzezińska kl. IIC
Karolina Kłaczkiewicz kl. IID
opiekun B. Sołtys
XXI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO
STYLU ŻYCIA
- etap rejonowy:
I miejsce Małgorzata Bekier kl. IIB
opiekun D. Łabuda
XXV OLIMPIADA FILOZOFICZNA
- zawody II stopnia – etap wojewódzki
I miejsce Karol Majchrzak kl. IIIF
opiekun Z. Syska
OLIMPIADA FIZYCZNA
- do II etapu przeszedł
Bartosz Widelski kl. IIIA
opiekun T. Księżak
XXIII OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
- do etapu diecezjalnego przeszli:
Karolina Zgoła kl. IIE
Tomasz Kopka kl. IIE
Paula Rakiej kl. IIE
opiekun ks. T. Sałatka
V EDYCJA KONKURSU TEATRALNEGO SZKÓŁ
PONADGIMNAZJALNYCH
- I miejsce Julia Adamczyk kl. ID za przedstawienie „Pąsowa Sukienka”
opiekun B. Lewandowska
SPORT:
TURNIEJ STRZELECKI GSM
4 miejsce dziewcząt
drużyna dziewcząt:
Ryfińska Barbara kl.IIB, Gajda Diana kl. IIB, Janowska Anna kl. IIA
10 miejsce chłopców
drużyna chłopców:
Ubych Dawid kl. IIB, Tomiałojć Adrian kl. IE, Cieślik Jakub kl. IE,
Indywidualnie najlepsza była:
Ryfińska Barbara -4 miejsce w strzelaniu z karabinka
opiekun R. Pęcherz
MISTRZOSTWA POLSKI W SKOKU WZWYŻ
Manuela Łękawska kl. IIF – 6 miejsce w Polsce
TENIS STOŁOWY:
- II miejsce dziewcząt (Natalia Jarzyna kl. IIIE, Stella Startek kl. IE)
- IV miejsce chłopcy (Marek Kaźmierczak kl. IIC, Arnold Abragimowicz kl. ID)
opiekun W. Dunal