Rok szkolny 2014/2015
Sukcesy » Rok szkolny 2014/2015
KONKURS WIEDZY PRAWNO-EKONOMICZNEJ
"KONSUMENT W OTOCZENIU PRAWNYM I RYNKOWYM" - II edycja
- 4 miejsce Kamil Kołodziński kl. I A
opiekun K. Nowak i M. Janus-Greszczuk
XIX OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI
- laureat - 4 miejsce Radosław Sterna kl. IIIC
- finalistka Agata Pałasz kl.IIIB
opiekun D. Łabuda i N.M. Gera
XXI WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
- drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej
Kukawka Daniel kl. II B
opiekun B. Sołtys
XXIII OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK
- etap okręgowy
II miejsce Magdalena Ciszewska kl. III B
opiekun D. Łabuda
XLI OLIMPIADA HISTORYCZNA
- laureat etapu okręgowego (nominowany do etapu centralnego):
Tomasz Wiśniewski kl. III E
opiekun M. Janus-Greszczuk
XIX OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI
- do etapu centralnego zakwalifikowali się:
Radosław Sterna kl. IIIC
Agata Pałasz kl. IIIB
opiekun D. Łabuda i N.M. Gera
XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
- do etapu okręgowego zakwalifikowałi się:
Karolina Muchel kl. II F
Honorata Wdowiak kl. II F
Daria Wawrowska kl. II E
Bartosz Drączkowski kl. II E
opiekun D. Chwalisz
X OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
- do eliminacji okręgowch zakwalifikowali się:
Kociubiński Kacper kl. II A
Smoleń Jakub kl. II F
Jankowski Mikołaj kl. III A
opiekun K. Nowak
XXVII OLIMPIADA FILOZOFICZNA
- do etapu okręgowego zakwalifikowała się
Marta Milczarek kl. I E
opiekun Z. Syska
KONKURS "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"
- do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
Joanna Pawlicka kl. I B
Nikola Jerzyk kl. I B
Kornel Wiśniak kl. I B
opiekun K. Nowak
XLI OLIMPIADA HISTORYCZNA
- do eliminacji okręgowych II stopnia zakwalifikowali się:
Tomasz Wiśniewski kl. III E
Robert Nowakowski kl. III E
Patrycja Ziółkowska kl. III F
Sara Maj kl. III C
opiekun M. Janus-Greszczuk
KONKURS RECYTATORSKI GRODZKIEGO DOMU KULTURY "Przedbiegi LKP i OKR"
Julia Adamczyk kl. III D - I miejsce recytacja
Marta Olszewska kl. II F - II miejsce poezja śpiewana
opiekun M. Biczkowska
POWIATOWY KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ "Lubniewickie Spotkania z Piosenką"
Alicja Landy kl. I D - I miejsce