Rok szkolny 2013/2014
Sukcesy » Rok szkolny 2013/2014
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO JERSZ 2014
- w województwie wśród klas trzecich ponadgimnazjalnych:
I miejsce - Bartosz Wencierski kl. III C
II miejsce - Igor Rutkowski kl. III A
- w województwie wśród klas drugich ponadgimnazjalnych:
II miejsce Marcin Rablewski kl. II A
- w województwie wśród klas pierwszych ponadgimnazjalnych:
II miejsce Kacper Bilewicz kl. I F
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
- do eliminacji centralnych zakwalifikowała się:
Klaudia Forgacz kl. III D
XXIV OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
- do II etapu zakwalifikowali się:
Radosław Świderski kl. I F
Karolina Zgoła kl. III E
Tomasz Wiśniewski kl. II E
opiekun G. Budzianowska i ks. T. Sałatka
XII MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI
- do II etapu zakwalifikowali się:
Marcin Knopkiewicz kl. III A
Marta Kalisiak kl. II A
opiekun L. Janicka i G. Budzianowska
KONKURS MATEMATYCZNY PANGEA
- do etapu centralnego zakwalifikował się:
Maciej Zosiuk kl. III A
opiekun B. Sołtys
IX OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
w eliminacjach okręgowch we Wrocławiu
Łukasz Nowak kl. III A - 23 miejsce w okręgu
opiekun K. Nowak
XL OLIMPIADA HISTORYCZNA
- laureaci etapu wojewódzkiego (nominowani do etapu centralnego):
Adam Kufliński kl. III F kl. IIC
Tomasz Wiśniewski kl. II E
opiekun M. Janus-Greszczuk
XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
- do etapu okręgowego zakwalifikowała się:
Joanna Krynicka kl. III A
opiekun D. Chwalisz
IX OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
- do eliminacji okręgowch zakwalifikowali się:
Łukasz Nowak kl. III A
Mikołaj Jankowski kl. II A
Kamil Zięba kl. III D
Adam Kufliński kl. III F
opiekun K. Nowak
XVIII OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU
- do etapu okręgowego zakwalifikowali się:
Radosław Sterna kl. IIC
Agata Pałasz kl. IIB
opiekun D. Łabuda i N.M. Gera
XL OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
- do zawodów II stopnia w okręgu szczecińskim zakwalifikowały się:
Joanna Pruska kl. IIIF
Justyna Wysocka kl. IIIC
Karolina Zgoła kl. IIIE
opiekun L. Janicka
XL OLIMPIADA HISTORYCZNA
- do etapu okręgowego zakwalifikowali się:
Tomasz Wiśniewski kl. IIE
Adam Kufliński kl. IIIF
Wiktoria Chojnacka kl. IIIF
Alicja Szuter kl. IIIF
opiekun M. Janus-Greszczuk
oraz Patryk Szymański kl. IIIE
opiekun T. Teodziecka
XLIII OLIMPIADA BIOLOGICZNA
- do etapu okręgowego zakwalifikowała się:
Małgorzata Bekier kl. IIIB
opiekun D. Łabuda
KONKURS „OJCZYZNA POLSZCZYZNA”
- w zawodach ogólnopolskich uczestniczyła
Justyna Frątczak kl. IIIB
opiekun D. Chwalisz
X KONKURS "Polska w NATO"
- finał ogólnopolski
Klaudia Borowska kl. III C
opiekun Z. Syska
SPORT:
MARCIN SZULETA kl. II D - wicemistrz Polski w kickboxingu w kat. light-contakt
oraz I miejsce w województwie