Rok szkolny 2011/2012
Sukcesy » Rok szkolny 2011/2012
53. OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
- FINALISTA olimpiady – Mateusz Muchel kl. IIIE
opiekun Z. Syska
KONKURS WIEDZY O TEATRZE „DWIE MASKI”
- I miejsce - Agata Smolak kl. IIE
- III miejsce – Małgorzata Bekier kl. IE
opiekun A. Jerzmanowska-Zdunek
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "KOŚCIÓŁ NASZYM DOMEM"
- I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Łukasz Nowak kl. IA
opiekun G. Budzianowska
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
- Etap okręgowy – Paulina Mrowicka i Dominika Głowacka z kl. IIC
opiekun R. Pomarańska
57. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI
- Do eliminacji wojewódzkich przeszły:
- Oliwia Gondor (turniej recytatorski)
- Wiktoria Chojnacka (turniej teatru jednego aktora)
GRA MIEJSKA "W POSZUKIWANIU FUNDUSZY EUROPEJSKICH"
- III miejsce - Zuzanna Sobczak kl. IIB i Natalia Jarzyna kl. IIC
KONKURS "TRUDNE POCZĄTKI. MŁODOŚĆ NA ZIEMIACH ZACHODNICH 1945-1956"- zorganizowany przez IPN i KO
- Wyróżnienie w kategorii wywiad z bohaterem - Anna Pogorzelska i Olga Ochocka z kl. IIC
opiekun Z. Syska
VIII WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY SUPERMATEMATYK
- Drużyna z kl. IIA: Bartosz Widelski, Jakub Syryjski-Giro i Radosław Kozak – zajęli VIII miejsce
opiekun A. Jaskowiak
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „Deutschfreund”
- I miejsce w województwie – Igor Rutkowski kl. IA
XX OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK
- XV miejsce drużyny
Skład naszej reprezentacji: Paulina Rycielska kl. Ia, Justyna Gaik kl. IIe, Karolina Boruta kl. IId, Natalia Jarzyna kl. IIc, Przemysław Kaniowski kl. IIIa, Marcin Naruszewicz kl. IIe
opiekun R. Pęcherz
KONKURS PLASTYCZNY „TRANSPLANTACJA – JESTEM NA TAK”
- III miejsce zespołu – Maja Jagiełło kl. IIB, Dagna Aftowicz i Adrianna Lehrman kl. IIC
opiekun G. Budzianowska
PONADGIMNAZJALNY KONKURS TEATRALNY „KOCHAJ, SŁUCHAJ, ROZMAWIAJ – TRZY ZYCZENIA DOO SPEŁNIENIA”
- I miejsce zespołu z kl. IF – Wiktoria Chojnacka, Justyna Szuleta i Klaudia Birecka
WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY „PSZCZELARSTWO W POLSCE”
- Etap wojewódzki – IV miejsce Piotr Pogorzelec kl. IIIA
opiekun D. Łabuda
KONKURS KAMPANII "POLA NADZIEI 2011/2012"
- EWELINA BALA kl. IIF - I miejsce w konkursie multimedialnym za prezentację "Podaruj siebie innym - podaruj nadzieję"
- MAJA ZYGADŁO kl. IID - wyróżnienie w konkursie fotograficznym za pracę "Zatrzymaj się - dostrzeż nadzieję"
opiekun G. Budzianowska