Listopad

Warto przeczytać » NOWOŚCI BIBLIOTEKI » Rok szkolny 2012/2013 » Listopad

 • Niezwykła, błyskotliwa powieść osadzona w realiach Starożytnego Egiptu, od której trudno się oderwać i która potrafi wzbudzić ogromne emocje. „Moja miłość jest wyjątkowa i nikt jej nie przyćmi... Odchodząc, skradła mi serce” - te słowa znajdują się na grobowcu Nefertari, a zostały wyryte przez Ramzesa II Wielkiego.
  Niezwykła, błyskotliwa powieść osadzona w realiach Starożytnego Egiptu, od której trudno się oderwać i która potrafi wzbudzić ogromne emocje. „Moja miłość jest wyjątkowa i nikt jej nie przyćmi... Odchodząc, skradła mi serce” - te słowa znajdują się na grobowcu Nefertari, a zostały wyryte przez Ramzesa II Wielkiego.
 • To przede wszystkim powieść o poświęceniu, przyjaźni, pierwszej miłości, która potrafi walczyć ze śmiercią. Ale niestety także o tym, że ciężko jest walczyć z przeznaczeniem, bo często z góry jesteśmy skazani na porażkę.
  To przede wszystkim powieść o poświęceniu, przyjaźni, pierwszej miłości, która potrafi walczyć ze śmiercią. Ale niestety także o tym, że ciężko jest walczyć z przeznaczeniem, bo często z góry jesteśmy skazani na porażkę.
 • Jeden pergamin i jeden srebrny klucz. Sekret przekazywany z pokolenia na pokolenie. Zagadka, która czeka na rozwiązanie.
  Jeden pergamin i jeden srebrny klucz. Sekret przekazywany z pokolenia na pokolenie. Zagadka, która czeka na rozwiązanie.
 • Książka o poszukiwaniu siebie, spełnianiu marzeń oraz pokonywaniu przeszkód. Lekki i przyjemny styl pisania okraszony dużą dawką humoru sprawia, że czytamy tracąc poczucie czasu.
  Książka o poszukiwaniu siebie, spełnianiu marzeń oraz pokonywaniu przeszkód. Lekki i przyjemny styl pisania okraszony dużą dawką humoru sprawia, że czytamy tracąc poczucie czasu.
 • Ta ksiązka to zbiór przemyśleń autora dotyczących wielu aspektów. Napisana jest lekkim, ale jednoczesnie kąśliwym językiem.
  Ta ksiązka to zbiór przemyśleń autora dotyczących wielu aspektów. Napisana jest lekkim, ale jednoczesnie kąśliwym językiem.
 • Ciepła i pełna miłości opowieść o tym jak wielką wartością jest rodzina i jakim szczęściarzem jest ten,kto może na nią liczyć
  Ciepła i pełna miłości opowieść o tym jak wielką wartością jest rodzina i jakim szczęściarzem jest ten,kto może na nią liczyć
 • Książka składa się z opowieści o wspólnie spędzonych piętnastu latach Leopolda Tyrmanda i Mary Ellen Fox, do nagłej jego śmierci wraz z niepublikowaną dotychczas korespondencją ich obojga (ponad 100 listów).
  Książka składa się z opowieści o wspólnie spędzonych piętnastu latach Leopolda Tyrmanda i Mary Ellen Fox, do nagłej jego śmierci wraz z niepublikowaną dotychczas korespondencją ich obojga (ponad 100 listów).
 • Życie jest piękne zwłaszcza w chwilach, kiedy spełniają się nasze marzenia. Jednak los bywa kapryśnym reżyserem i lubi nam płatać różne figle. Nagle coś, co miało być spełnionym marzeniem, staje się nie lada wyzwaniem.
  Życie jest piękne zwłaszcza w chwilach, kiedy spełniają się nasze marzenia. Jednak los bywa kapryśnym reżyserem i lubi nam płatać różne figle. Nagle coś, co miało być spełnionym marzeniem, staje się nie lada wyzwaniem.

 Dary od nauczycieli

 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com