Czerwiec - wrzesień

Warto przeczytać » NOWOŚCI BIBLIOTEKI » Rok szkolny 2012/2013 » Czerwiec - wrzesień

 • Przekonaj się, jak cienka jest granica między uwielbieniem a nękaniem. Jak uwolnić się od stalkera, gdy nie wiesz, kim on jest? Ale on wie wszystko o tobie. Wie, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz… i wie, jak zniszczyć twoje życie. ..
  Przekonaj się, jak cienka jest granica między uwielbieniem a nękaniem. Jak uwolnić się od stalkera, gdy nie wiesz, kim on jest? Ale on wie wszystko o tobie. Wie, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz… i wie, jak zniszczyć twoje życie. ..
 • Książka, która pomaga uwierzyć, że swoją szczęśliwą drogę można znaleźć nawet w najcięższych czasach, bez względu na wiek i okoliczności.
  Książka, która pomaga uwierzyć, że swoją szczęśliwą drogę można znaleźć nawet w najcięższych czasach, bez względu na wiek i okoliczności.
 • Opowieść miłosna i opowieść o miłości, a także magii, przyjaźni, wspaniałym jedzeniu, orkiestrze dętej, włoskiej czarownicy i potężnym prawniku.
  Opowieść miłosna i opowieść o miłości, a także magii, przyjaźni, wspaniałym jedzeniu, orkiestrze dętej, włoskiej czarownicy i potężnym prawniku.
 • Ta historia, która zaczyna się w latach dwudziestych, a kończy współcześnie, jest o miłości, zdradzie, samotności. O przyjaźni i wspólnym piciu herbaty z cynamonem. O ogrodach, tajemnicach krakowskich zaułków i gotowaniu.
  Ta historia, która zaczyna się w latach dwudziestych, a kończy współcześnie, jest o miłości, zdradzie, samotności. O przyjaźni i wspólnym piciu herbaty z cynamonem. O ogrodach, tajemnicach krakowskich zaułków i gotowaniu.
 • Debiutancka powieść Jodi Picoult po raz pierwszy w Polsce! Imponująca, wzruszająca powieść, dowodząca prawdziwości stwierdzenia, że ile osób, tyle prawd.
  Debiutancka powieść Jodi Picoult po raz pierwszy w Polsce! Imponująca, wzruszająca powieść, dowodząca prawdziwości stwierdzenia, że ile osób, tyle prawd.
 • Kolejna już ósma powieść Camilli Lackberg, bohatetami całego cyklu są pisarka Erica Falk i policjant Patrick Hedstrom. Tradycyjnie już akcja dzieje się dwutorowo: w teraźniejszości i przeszłości, by w końcu się połączyć. Dobry szwedzki kryminał z wątkiem obyczajowym.
  Kolejna już ósma powieść Camilli Lackberg, bohatetami całego cyklu są pisarka Erica Falk i policjant Patrick Hedstrom. Tradycyjnie już akcja dzieje się dwutorowo: w teraźniejszości i przeszłości, by w końcu się połączyć. Dobry szwedzki kryminał z wątkiem obyczajowym.
 • Pełna nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać. Dalsza część to „Krok do szczęścia”.
  Pełna nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać. Dalsza część to „Krok do szczęścia”.
 • Mgły Avalonu” są jedną z tych powieści, których nie wypada nie znać, jeśli ma się pretensje do nazywania samego siebie fanem fantasy (A. Sapkowski).
  Mgły Avalonu” są jedną z tych powieści, których nie wypada nie znać, jeśli ma się pretensje do nazywania samego siebie fanem fantasy (A. Sapkowski).
 • Barwna saga rodzinna rozgrywająca się na tle wspaniałych krajobrazów i mało znanej historii Nowej Zelandii.
  Barwna saga rodzinna rozgrywająca się na tle wspaniałych krajobrazów i mało znanej historii Nowej Zelandii.
 • Młoda kobieta z córeczką ucieka od niekochanego męża na irlandzką wysepkę i odzyskuje spokój ducha w małej nadmorskiej społeczności. Wkrótce w ich otoczeniu pojawia się przystojny rudowłosy skrzypek… oraz ponury stary rybak, który ukrywa straszną tajemnicę.
  Młoda kobieta z córeczką ucieka od niekochanego męża na irlandzką wysepkę i odzyskuje spokój ducha w małej nadmorskiej społeczności. Wkrótce w ich otoczeniu pojawia się przystojny rudowłosy skrzypek… oraz ponury stary rybak, który ukrywa straszną tajemnicę.
 • Dziedzictwo to niesamowita, zapadająca w pamięć i poruszająca historia, której echa będą odzywać się w tobie jeszcze długo po zamknięciu książki...
  Dziedzictwo to niesamowita, zapadająca w pamięć i poruszająca historia, której echa będą odzywać się w tobie jeszcze długo po zamknięciu książki...
 • Zbiór zawiera dziesięć opowiadań Andrzeja Sapkowskiego pisanych w różnych okresach życia i poruszających tematy czasem bardzo od siebie odległe.
  Zbiór zawiera dziesięć opowiadań Andrzeja Sapkowskiego pisanych w różnych okresach życia i poruszających tematy czasem bardzo od siebie odległe.
 • Siedemnastoletnia Basia poznaje w czasie wojny dwa lata starszego od siebie mężczyznę. Zakochują się w sobie i najpiękniejsze chwile przeżywają w okupowanej Warszawie. Rozdziela ich nagle Powstanie Warszawskie…
  Siedemnastoletnia Basia poznaje w czasie wojny dwa lata starszego od siebie mężczyznę. Zakochują się w sobie i najpiękniejsze chwile przeżywają w okupowanej Warszawie. Rozdziela ich nagle Powstanie Warszawskie…
 • Bohaterką i narratorką jest młoda kobieta, początkująca poetka, która pragnąc uciec od rodziców i szybko wskoczyć w dorosłość wychodzi za mąż za dawnego kolegę z liceum i wyjeżdża do innego miasta. Dorosłe życie i wymarzona wolność, twórcze plny okazują się niezwykle trudne dla dwojga młodych.
  Bohaterką i narratorką jest młoda kobieta, początkująca poetka, która pragnąc uciec od rodziców i szybko wskoczyć w dorosłość wychodzi za mąż za dawnego kolegę z liceum i wyjeżdża do innego miasta. Dorosłe życie i wymarzona wolność, twórcze plny okazują się niezwykle trudne dla dwojga młodych.
 • James Bond 007
  James Bond 007

Są to dary nauczycieli, uczniów i absolwentów szkoły.

 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com